Chcę wiedzieć więcej  

Logo

 

Spółka komandytowa to praktyczna i przejrzysta idea. Spółka elastyczna, dająca duże możliwości rozwoju biznesu i nade wszystko optymalna podatkowo. Jej zalety dostrzegło już wielu przedsiębiorców, o czym świadczy lawinowy wzrost liczby spółek komandytowych na polskim rynku na przestrzeni kilku ostatnich lat. Wiele osób pozostaje jednak nieprzekonanych i nieufnych wobec tej formy działalności.


Dlatego stworzyliśmy Komandytowa.pl. Chcemy spopularyzować wśród ludzi biznesu i doradców ideę spółki komandytowej. Uważamy ją bowiem za optymalną formę prowadzenia biznesu, do czego, mamy nadzieję, przekonacie się także Państwo po lekturze Komandytowa.pl.


Portal Komandytowa.pl jest również źródłem sprawdzonych informacji dla osób, których do spółki komandytowej przekonywać już nie trzeba, ale u których wyłoniły się wątpliwości związane z funkcjonowaniem takiej spółki. Pierwsze spółki komandytowe zakładaliśmy już kilkanaście lat temu, zebraliśmy spore doświadczenie, które może okazać się przydatne dla wszystkich zainteresowanych tą formą spółki. Nasza praca dostarcza niemal codziennie nowych tematów i nowych przemyśleń na temat spółki komandytowej, którymi będziemy sięz Państwem dzielić.


Liczymy, że Komandytowa.pl będzie stanowić miejsce dyskusji na temat tej właśnie spółki. Na bieżąco będziemy tu umieszczać odpowiedzi na pytania zadawane przez naszych Klientów i czytelników portalu. Osoby zainteresowane problematyką spółki komandytowej zachęcamy do zadawania pytań w związku z tematyką strony. W miarę możliwości będziemy starać się odpowiadać na te pytania.

 

Kim jesteśmy?


Jesteśmy prawnikami poznańskiej Kancelarii Prawnej PragmatIQ. Tworzymy zespół specjalistów z zakresu doradztwa podatkowego, w tym zwłaszcza planowania podatkowego, oraz szeroko rozumianych procesów restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw (przekształcenia, połączenia, podziały, aporty, nabywanie kontrolnych pakietów udziałów i akcji, rozliczenia wspólników).

 

Interesują nas wyłącznie sprawy wagi firmowej. Poszukiwanie zawsze optymalnych rozwiązań sprawia, że jesteśmy doskonałym partnerem w prowadzeniu biznesu. Praktyczność, którą się kierujemy świadcząc usługi prawne powoduje, że nie tworzymy bezwartościowych opinii prawnych mnożących wątpliwości, a oferujemy Klientom realne rozwiązania ich problemów.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony naszej kancelarii www.pragmatiq.pl oraz strony www.doradzamy.to, na której polecamy praktyczne rozwiązania dla biznesu.